Wolna Strefa

Liga Wolnych Stref 2017

Liga Wolnych Stref - II kolejka

29.08.2017

Liga Wolnych Stref na Orliku w Pierzchnicy - II kolejka W środowy poranek 12 lipca 2017 roku,...[więcej]

 

Liga Wolnych Stref na Orliku w Pierzchnicy - II kolejka

W środowy poranek 12 lipca 2017 roku, punkt o godzinie 10.00 na pierzchnickim Orliku zebrały się wszystkie reprezentacje klubów Wolnych Stref grupy B1 w przedziale wiekowym 11-13 lat. Na murawie spotkali się zawodnicy z Przededworza, Sędziejowic, Celin, Oboźnej oraz gospodarze kolejki reprezentacja Skrzelczyc. Meczem otwierającym była rozgrywka zespołów z Celin i Oboźnej, później zagrali chłopcy z Przededworza i Sędziejowic, a kolejno mogliśmy podziwiać grę Skrzelczyc i Oboźnej; Celin i Sędziejowic; Przededworza i Skrzelczyc; Sędziejowic i Oboźnej; Celin i Skrzelczyc; Przededworza i Oboźnej; Sędziejowic i Skrzelczyc, natomiast spotkanie zakończyła rozgrywka zespołu z Przededworza i Oboźnej.

Faworytami rozgrywek tego dnia byli reprezentanci Przededworza i sami gospodarze, czyli Wolna Strefa Skrzelczyce, a ich spotkanie na murawie było emocjonujące i trzymające w napięciu, tym bardziej, że mecz skończył się remisem. Na uwagę zasługuje zespół z Wolnej Strefy Celiny, gdzie na boisku mogliśmy obserwować grę płci pięknej, a dziewczyny naprawdę pokazały klasę samą w sobie poprzez swój upór, siłę walki i kierowanie się zasadami fair play.

Dziękujemy wszystkim drużynom obecnym tego dnia razem z nami, każdemu wychowawcy za profesjonalizm i wsparcie przy organizacji oraz za to, że mogliśmy spotkać się tam, gdzie główną rolę odgrywał sport i wartości z nim związane.

ORGANIZATORZY,

WS Skrzelczyce
 

Witamy, na stronie w zakładce Rozpiska i Lokalizator podany jest aktualny harmonogram kolejek z meczami, które nie zostały rozegrane podczas pierwszej kolejki w środę 28.06.2017, mecze oznaczone są na żółto.

 

 

 

Witamy serdecznie, przed nami Jubileuszowy 10-ty sezon piłkarskich rozgrywek Ligi Wolnych Stref.  Po spotkaniu, w którym udział wzięli opiekunowie drużyn, ustalono reguły uczestnictwa i bezpiecznych rozgrywek w tym roku. Wiek piłkarzy od 7 do 19 lat z podziałem na 4 grupy wiekowe: 7-10, 11-13, 14-16 i 17-19.

Już dziś zapraszamy na uroczystą Inauguracja i pierwsza kolejka rozgrywek, która odbędzie się 28 czerwca na boisku treningowym Korony Kielce przy ul. Ściegiennego. Rrozpoczynamy o godz: 16.30.  Na stronie zamieszczona została tabela z podziałem na grup i podgrupy wiekowe, oraz dokumenty do pobrania dla opiekunów drużyn wraz z regulaminem rozgrywek. W przyszłym tygodniu zamieszczony zostanie na stronie harmonogram rozgrywek.